Zmiana koloru auto

Korzystając z usług naszej firmy mogą Państwo tanim kosztem zmienić kolor swojego auta lub zakryć uszkodzenia.
Stosujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu możemy poszczycić się trwałością wykonanych prac. Auta oklejamy w wielu kolorach m.in. w całej palecie standardowych, a także w nietypowych jak carbon, srebrny, złoty i w innych.

Technika ta ma wiele plusów, gdyż nie ma bezpośredniego wpływu na blachę i nie powoduje fizycznych uszkodzeń karoserii oraz innych elementów blachówki.
Jeśli będą chcieli Państwo zdjąć folię w niedługim czasie i zastąpić ją innym kolorem, to nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.
Kolejną korzyścią z zastosowania folii jest ochrona blachówki przed czynnikami zewnętrznymi i otarciami. Otarcie objawi się jedynie brakiem folii w miejscu, gdzie ono wystąpiło.

Dodatkowo współpracujemy ze specjalistami z dziedziny lakiernictwa oraz artystami potrafiącymi malować samochody aerografem.

Firma Absoluto zaprasza Państwa do kontaktu i współpracy. W zakresie naszych usług jest: oklejanie aut, zdejmowanie folii z oklejonego auta, lakierowanie aut aerografem, zmiana koloru lakieru

Nasze usługi charakteryzują się dobrym wyznacznikiem cena/jakość